Va invitam alaturi de noi
Abonati-va la newsletter
PROGRAM CONSULTATII

OBSTETRICA-GINECOLOGIE

ZIUA P02 P03 P05 P06 P07 P08
LUNI Morfologii
09:00 – 12:00
Dr. Mihai Irina
Consultatii Infertilitate
08:30 – 10:30
Dr. Serbu Virginia
Morfologii
12:00 – 17:00 (1 ora)
Dr. Avram Liliana
Consultatii + Eco + Consult Infertilitate
10:00 – 14:00 (20 min)
Dr. Cupsa Elena
Consult + Eco + Colposcopii
11:00 – 13:00
Dr. Chirila Veronica
Eco San
12:00 - 14:00 (20 min)
Dr. Berescu Iulia

13:00 – 15:00
Consult Preanestezic
Morfologii
18:00 – 20:00
Dr. Sasu Simona
Consult + Eco
15:30 – 19:30 (15 min)
Dr. Zisu Nicolae
Consultatii
17:00 – 21:00
Psih. Ruxandra Ghibu
MARTI Morfologii
08:15 – 13:15 (1 ora)
Dr. Mihai Irina
Consult + Eco
08:30 – 11:30
Dr. Zisu Nicolae
Consult + Eco
09:30 – 14:00
Dr. Shawi Daniela
Consultatii
13:00 – 17:00 (20 min)
Dr. Cupsa Elena
Consult + Eco
14:00 – 16:00
Dr. Mocanu Diana
Consult + Eco
14:30 – 18:00
Dr. Marin Florian

13:00 – 15:00
Consult Preanestezic
Morfologii
14:00 – 20:00
Dr. Constandin Carmelina
Consult + Eco
17:00 – 20:00
Dr. Mihail Adela
Consultatii
17:00 – 19:00(15 min)
Dr. Nitu Teodor Stefan
MIERCURI Morfologii
08:45 – 12:50 (35 min)
Dr. Stefanescu Coralia
Consultatii + Eco
08:30 – 10:30 (20 min)
Dr. Cupsa Elena
Consultatii + Eco
08:30 – 12:30 (30 min)
Dr. Constandin Carmelina
Morfologii
14:00 –20:00 (1 ora)
Dr. Avram Liliana
Consult + Eco
13:30 – 17:30(15 min)
Dr. Zisu Mihai
Consult + Eco
13:00 – 14:30
Dr. Stefanescu Coralia

13:00 – 15:00
Consult Preanestezic
Consult + Eco
15:30 – 17:30
Dr. Zisu Nicolae
Consult + Eco
17:30 – 19:30
Dr. Zisu Nicolae
Consultatii Endocrinologie
17:00 – 20:00
Dr. Miron Roxana
JOI Morfologii
08:45 – 12:50 (35 min)
Dr. Stefanescu Coralia
Consultatii + Eco
08:30 – 10:30 (20 min)
Dr. Cupsa Elena
Consultatii
08:30 – 10:30
Dr. Rusa Ion
Consult + Eco
11:00-13:00 (20 min)
Dr. Avram Liliana
Consultatii
13:30 – 16:00 (20 min)
Dr. Mihai Irina
Consult (20), Colposcopii (30)
13:00 – 15:30
Dr. Avram Liliana
Consultatii
14:00 – 20:00 (20 min)
Dr. Berescu Iulia

13:00 – 15:00
Consult Preanestezic
VINERI Morfologii
08:00 – 14:00
Dr. Constandin Carmelina
Monitorizare
11:00 - 12:00 (20 min)
Dr. Cupsa
Consultatii
08:30 – 10:30
Dr. Raica Dan
Consultatii + Eco
14:00 – 16:00 (20 min)
Dr. SerGabriela
Consult + Colposcopii
11:00 – 14:00(20 min)
Dr. Mihail Adela
Consult + Eco
14:00 – 17:00
Dr. Balasa Daniela

13:00 – 15:00
Consult Preanestezic
Morfologii
14:00 – 17:00 (1 ora)
Dr. Avram Liliana
Consultatii
16:00 – 20:00 (20 min)
Dr. Mocanu Ana
Consult + Eco
17:00 – 20:00 (20 min)
Dr. Avram Liliana
SAMBATA Morfologii trim I 30 min
Morfologii trim II 60 min
Ecografii Doppler 30 min
08:30 – 14:30
Dr. Mihai Irina
Consultatii
08:30 - 11:30 (20 min)
Dr. Cupsa Elena
Consultatii
09:00 – 13:00
Dr. Zisu Mihai
Consult + Eco
08:00 -12:00
Dr. Stefanescu Coralia
Consultatii Chirurgie Plastica
08:30 - 12:00 (15 min)
Stefanescu Raluca
Consult (15), Colposcopii (30)
13:00 – 17:00
Dr. Diaconu George
Consult + Eco
13:30 – 16:30
Dr. Mitreanga Daniela
Eco San
17:00 - 18:00 (20 min)
Dr. Diaconu George

NEONATOLOGIE / PEDIATRIE

ZIUA Ora P11 P12 P14 Sala Conferinte
Luni 08:30
13:00
13:15
16:45
13:00 – 16:30 Consultatii (20 min)
Dr. Cristescu Monica
13:00 – 15:00 Consultatii (20 min)
Dr. Bucur Teodora
17:00
20:00
Marti 08:30
13:00
08:30 – 10:30 Testare Auz (10 min)
Dr. Tataru Dana
13:15
16:45
13:00 – 17:00 Consultatii (30 min)
Dr. Tona Cristina
Consultatii (20 min)
Dr. Duagi Deniser
16:00
17:30
18:00 – 19:30 Consultatii ORL (10 min)
Dr. Orodel Cristiana
15:30 – 19:30 Eco (15 min)
Dr. Staicu Anghel Elena
Miercuri 08:30
13:00
09:00 – 12:00 Testare auz (10 min)
Dr. Orodel Cristiana
09:00 – 11:00 Curs alaptare
11:00 – 13:00 Curs ingrijire NN
Psih. Ghibu Ruxandra
13:00
16:30
13:00 – 16:30 (20 min)
Dr. Cristescu Monica
Reflex rosu (10 min)
Dr. Duagi Deniser
17:00
20:00
16:00 – 18:00 Eco Sold (15 min)
Dr. Mihai Irina
Joi 08:30
13:00
08:30 – 12:30 Eco Sold (15 min)
Dr. Mihai Irina
13:15
17:45
13:00 – 17:00 Consultatii (30 min)
Dr. Tona Cristina
13:00 – 15:00 Consultatii (20 min)
Dr. Bucur Teodora
Consultatii (20 min)
Dr. Duagi Deniser
15:30
17:50
15:30 – 19:30 Eco (15 min)
Dr. Staicu Anghel Elena
Vineri 08:30
13:00
10:00 – 12:30 Testare Auz (10 min)
Dr. Orodel Cristiana
13:00
16:30
Reflex rosu (10 min)
Dr. Tona Cristina
15:00
16:30
Sambata 08:00
11:30