PROGRAMARI CONSULTATII
PROGRAMARI
RECEPTIE
0241 60.55.55 / 0241 60.55.60
OBSTETRICA - GINECOLOGIE
LUNI
DR. SERBU VIRGINIA
08:30 - 10:30 CONSULTATII INFERTILITATE
DR. STEFANESCU CORALIA
08:45 - 12:45 MOROFOLOGII
DR. CHIRILA VERONICA
11:00 - 13:00 CONSULTATII, ECOGRAFII, COLPOSCOPII
DR. CUPSA ELENA (tarif conform listei de tarife)
13:00 - 15:00 CONSULTATII INFERTILITATE
DR. TOROK IOANA
14:00 - 16:00 CONSULTATII, ECOGRAFII, COLPOSCOPII
DR. BAFANI STELIAN
15:00 - 20:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. MARTA OANA
15:00 - 17:00 CONSILIERE PSIHOLOGICA
DR. PARASCHIV MIRELA
16:30 - 20:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
MARTI
DR. ZISU ANDREI NICOLAE
08:30 - 11:30 CONSULTATII INFERTILITATE
DR. SHAWI DANIELA
09:30 - 12:30 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. AVRAM LILIANA
11:30 - 13:30 CONSULTATII, MORFOLOGII
DR. MARIN FLORIAN
13:00 - 16:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. NIKOLAOS ILIOPOULOS
14:00 - 20:00 MORFOLOGII
DR. MARTA OANA
15:00 - 17:00 CONSILIERE PSIHOLOGICA
DR. TONA GIORGIS
16:00 - 20:00 CONSULTATII
MIERCURI
DR. STEFANESCU CORALIA
08:45 - 12:45 MORFOLOGII
13:00 - 15:30 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. BAFANI OANA
10:30 - 13:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. CUPSA ELENA
13:30 - 16:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. PARASCHIV MIRELA
16:00 - 19:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. ZISU ANDREI NICOLAE
16:30 – 18:00 CONSULTATII
DR. MIRON ROXANA
16:30 - 18:30 ENDOCRINOLOGIE (CONSULTATII, ECO)
JOI
DR. RUSA ION
08:30 - 10:30 CONSULTATII
DR. BAFANI OANA
10:30 – 12:30 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. STEFANESCU CORALIA
08:45 – 11:45 MORFOLOGII
DR. BALASA EDUART
13:30 – 19:30 CONSULTATII, ECOGRAFII, MORFOLOGII
DR. PARASCHIV MIRELA
16:00 - 19:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
VINERI
DR. RAICA DAN
08:30 - 10:30 CONSULTATII
DR. PARASCHIV MIRELA
11:00 - 13:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. BALASA DANIELA
14:00 - 17:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. BAFANI STELIAN
15:00 - 20:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. AVRAM LILIANA
17:00 - 20:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. NIKOLAOS ILIOPOULOS
11:00 - 13:00 MORFOLOGII
SAMBATA
DR. STEFANESCU CORALIA
08:30 - 13:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. STEFANESCU RALUCA
09:00 - 12:00 CHIRURGIE PLASTICA
DR. ZISU MIHAI
09:00 - 13:00 CONSULTATII
NEONATOLOGIE
LUNI
MEDIC NEONATOLOG EUROMATERNA
(Vezi in tabelul de mai jos orarul medicilor neonatologi)
08:30 - 13:00 CONSULTATII
DR. DUAGI DENISER
13:00 - 15:00 CONSULTATII
DR. MALCEA LENUTA
13:00 - 15:30 CONSULTATII
DR. CRISTESCU MONICA
15:30 - 17:50 CONSULTATII
DR. POPESCU IONELA
15:00 - 16:30 CONSULTATII, ECOGRAFII
PSIHOLOG GHIBU RUXANDRA
17:00 - 19:00 CURS GRAVIDE (SARCINA)
19:00 - 21:00 CURS GRAVIDE (NASTEREA)
MARTI
MEDIC NEONATOLOG EUROMATERNA
(Vezi in tabelul de mai jos orarul medicilor neonatologi)
08:30 - 13:00 CONSULTATII
DR. TATARU DANIELA
09:00 - 12:30 CONSULTATII ORL
DR. BUCUR TEODORA
13:00 – 15:00 CONSULTATII
DR. INCEU MIMI
13:00 - 15:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. TONA CRISTINA
15:00 - 16:30 CONSULTATII
MEDIC NEONATOLOG EUROMATERNA
17:00 - 19:00 CURS ALAPTARE
PSIHOLOG GHIBU RUXANDRA
19:00 - 21:00 CURS PUERICULTURA
MIERCURI
MEDIC NEONATOLOG EUROMATERNA
(Vezi in tabelul de mai jos orarul medicilor neonatologi)
08:30 - 13:00 CONSULTATII
DR. LOGHIN VICTOR
12:00 - 14:00 CONSULTATII ORL
DR. MALCEA LENUTA
13:00 - 15:30 CONSULTATII
DR. POPESCU IONELA
15:00 - 16:30 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. MIRON ROXANA
16:30 - 17:45 CONSULTATII, ENDOCRIOLOGIE
DR. ENACHE FLORIN
17:00 - 19:00 CONSULTATII CHIRURGIE PEDIATRICA
JOI
MEDIC NEONATOLOG EUROMATERNA
(Vezi in tabelul de mai jos orarul medicilor neonatologi)
08:30 - 13:00 CONSULTATII
DR. INCEU MIMI
13:00 - 15:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. TONA CRISTINA
13:00 - 15:00 CONSULTATII
DR. TATARU DANIELA
09:00 - 12:30 CONSULTATII ORL
DR. CRISTESCU MONICA
15:30 - 17:50 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. DUAGI DENISER
15:30 - 17:50 CONSULTATII
VINERI
MEDIC NEONATOLOG EUROMATERNA
(Vezi in tabelul de mai jos orarul medicilor neonatologi)
08:30 - 13:00 CONSULTATII
DR. MALCEA LENUTA
13:00 - 15:30 CONSULTATII
DR. BUCUR TEODORA
13:00 - 15:30 CONSULTATII
SAMBATA
MEDIC NEONATOLOG EUROMATERNA
08:00 - 11:30 CONSULTATII
ORAR MEDICI NEONATOLOGI
CONSULTATII AMBULATOR - CONSULTATII PACHETE
LUNI-VINERI 8:30 - 12:30
Dr. Cristescu Monica
15.01 - 21.01.2018
Dr. Tona Cristina
21.01 - 28.01.2018
Dr. Inceu Mimi
28.01 - 04.02
Dr. Duagi Deniser
05.02 - 11.02.2018
Dr. Bucur Teodora
12.02 - 18.02.2018
Dr. Cristescu Monica
19.02 - 25.02.2018
Dr. Tona Cristina
26.02 - 04.03.2018
Dr. Inceu Mimi
05.03 - 11.03.2018
Dr. Duagi Deniser
12.03 - 18.03.2018
Dr. Bucur Teodora
19.03 - 25.03.2018
Dr. Cristescu Monica
26.03 - 01.04.2018
Dr. Tona Cristina
02.04 - 08.04.2018
Dr. Inceu Mimi
09.04 - 15.04.2018
Dr. Duagi Deniser
16.04 - 22.04.2018
DDr. Bucur Teodora
23.04 - 29.04.2018
Dr. Cristescu Monica
30.04 - 06.05.2018
Dr. Tona Cristina
07.05 - 13.05.2018
Dr. Inceu Mimi
14.05 - 20.05.2018
Dr. Duagi Deniser
21.05 - 27.05.2018
Dr. Bucur Teodora
28.05 - 03.06.2018
Dr. Cristescu Monica
04.06 - 10.06.2018
Dr. Tona Cristina
11.06 - 17.06.2018
Dr. Inceu Mimi
18.06 - 24.06.2018
Dr. Duagi Deniser
25.06 - 01.07.2018
Dr. Bucur Teodora
02.07 - 08.07.2018
Dr. Cristescu Monica
09.07 - 15.07.2018
Dr. Tona Cristina
16.07 - 22.07.2018
Dr. Inceu Mimi
23.07 - 29.07.2018
Dr. Duagi Deniser
30.07 - 05.08.2018
Dr. Bucur Teodora
06.08 - 12.08.2018
Dr. Cristescu Monica
13.08 - 19.08.2018
Dr. Tona Cristina
20.08 - 26.08.2018
Dr. Inceu Mimi
27.08 - 02.09.2018
Dr. Duagi Deniser
03.09 - 09.09.2018
Dr. Bucur Teodora
10.09 - 16.09.2018
ATI
LUNI - VINERI
MEDIC ANESTEZIST
13:00 - 15:00 CONSULT PREANESTEZIC
CURSURI DE GRAVIDE
LUNI
RUXANDRA GHIBU (PSIHOLOG)
17:00 - 19:00 EVOLUTIA SARCINII SI PREGATIREA PENTRU NASTERE
RUXANDRA GHIBU (PSIHOLOG)
19:00 - 21:00 NASTEREA SI LAUZIA IMEDIATA
MARTI
MEDIC NEONATOLOG EUROMATERNA
17:00 - 19:00 CURS ALAPTARE
RUXANDRA GHIBU (PSIHOLOG)
19:00 - 21:00 CURS DE PUERICULTURA
EVALUARILE PSIHOLOGICE
MIERCURI
16:00, 17:15, 18:30
CUPLU
SPERMOGRAME
LUNI - VINERI
12:00 - 14:00
DURATA (30 min)
LABORATOR NEONATOLOGIE
PROGRAMARILE SE FAC LA JUMATATE DE ORA. SE POT PROGRAMA DOAR COPII CARE AU TRIMITERE PENTRU ANALIZE DE LA UNUL DIN MEDICII NOSTRI NEONATOLOGI.
LUNI - VINERI
07:30 - 09:00
DURATA (30 min)
LABORATOR NPA
LUNI - SAMBATA
08:30 - 13:00
DURATA (15 min)