PROGRAM CONSULTATII

Programul consultatiilor.

OBSTETRICA - GINECOLOGIE
LUNI
DR. SERBU VIRGINIA
08:30 - 10:30 CONSULTATII INFERTILITATE
DR. STEFANESCU CORALIA
08:45 - 12:45 MOROFOLOGII
DR. CHIRILA VERONICA
11:00 - 13:00 CONSULTATII, ECOGRAFII, COLPOSCOPII
DR. CUPSA ELENA (tarif conform listei de tarife)
13:00 - 15:00 CONSULTATII INFERTILITATE
DR. TOROK IOANA
14:00 - 16:00 CONSULTATII, ECOGRAFII, COLPOSCOPII
DR. BAFANI STELIAN
15:00 - 20:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. MARTA OANA
15:00 - 17:00 CONSILIERE PSIHOLOGICA
DR. PARASCHIV MIRELA
16:30 - 20:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
MARTI
DR. ZISU ANDREI NICOLAE
08:30 - 11:30 CONSULTATII INFERTILITATE
DR. SHAWI DANIELA
09:30 - 12:30 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. AVRAM LILIANA
11:30 - 13:30 CONSULTATII, MORFOLOGII
DR. MARIN FLORIAN
13:00 - 16:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. NIKOLAOS ILIOPOULOS
14:00 - 20:00 MORFOLOGII
DR. MARTA OANA
15:00 - 17:00 CONSILIERE PSIHOLOGICA
DR. TONA GIORGIS
16:00 - 20:00 CONSULTATII
MIERCURI
DR. STEFANESCU CORALIA
08:45 - 12:45 MORFOLOGII
13:00 - 15:30 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. BAFANI OANA
10:30 - 13:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. CUPSA ELENA
13:30 - 16:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. PARASCHIV MIRELA
16:00 - 19:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. ZISU ANDREI NICOLAE
16:30 – 18:00 CONSULTATII
DR. MIRON ROXANA
16:30 - 18:30 ENDOCRINOLOGIE (CONSULTATII, ECO)
JOI
DR. RUSA ION
08:30 - 10:30 CONSULTATII
DR. BAFANI OANA
10:30 – 12:30 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. STEFANESCU CORALIA
08:45 – 11:45 MORFOLOGII
DR. BALASA EDUART
13:30 – 19:30 CONSULTATII, ECOGRAFII, MORFOLOGII
DR. PARASCHIV MIRELA
16:00 - 19:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
VINERI
DR. RAICA DAN
08:30 - 10:30 CONSULTATII
DR. PARASCHIV MIRELA
11:00 - 13:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. BALASA DANIELA
14:00 - 17:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. BAFANI STELIAN
15:00 - 20:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. AVRAM LILIANA
17:00 - 20:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. NIKOLAOS ILIOPOULOS
11:00 - 13:00 MORFOLOGII
SAMBATA
DR. STEFANESCU CORALIA
08:30 - 13:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. STEFANESCU RALUCA
09:00 - 12:00 CHIRURGIE PLASTICA
DR. ZISU MIHAI
09:00 - 13:00 CONSULTATII
NEONATOLOGIE
LUNI
MEDIC NEONATOLOG EUROMATERNA
(Vezi in tabelul de mai jos orarul medicilor neonatologi)
08:30 - 13:00 CONSULTATII
DR. DUAGI DENISER
13:00 - 15:00 CONSULTATII
DR. MALCEA LENUTA
13:00 - 15:30 CONSULTATII
DR. CRISTESCU MONICA
15:30 - 17:50 CONSULTATII
DR. POPESCU IONELA
15:00 - 16:30 CONSULTATII, ECOGRAFII
PSIHOLOG GHIBU RUXANDRA
17:00 - 19:00 CURS GRAVIDE (SARCINA)
19:00 - 21:00 CURS GRAVIDE (NASTEREA)
MARTI
MEDIC NEONATOLOG EUROMATERNA
(Vezi in tabelul de mai jos orarul medicilor neonatologi)
08:30 - 13:00 CONSULTATII
DR. TATARU DANIELA
09:00 - 12:30 CONSULTATII ORL
DR. BUCUR TEODORA
13:00 – 15:00 CONSULTATII
DR. INCEU MIMI
13:00 - 15:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. TONA CRISTINA
15:00 - 16:30 CONSULTATII
MEDIC NEONATOLOG EUROMATERNA
17:00 - 19:00 CURS ALAPTARE
PSIHOLOG GHIBU RUXANDRA
19:00 - 21:00 CURS PUERICULTURA
MIERCURI
MEDIC NEONATOLOG EUROMATERNA
(Vezi in tabelul de mai jos orarul medicilor neonatologi)
08:30 - 13:00 CONSULTATII
DR. LOGHIN VICTOR
12:00 - 14:00 CONSULTATII ORL
DR. MALCEA LENUTA
13:00 - 15:30 CONSULTATII
DR. POPESCU IONELA
15:00 - 16:30 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. MIRON ROXANA
16:30 - 17:45 CONSULTATII, ENDOCRIOLOGIE
DR. ENACHE FLORIN
17:00 - 19:00 CONSULTATII CHIRURGIE PEDIATRICA
JOI
MEDIC NEONATOLOG EUROMATERNA
(Vezi in tabelul de mai jos orarul medicilor neonatologi)
08:30 - 13:00 CONSULTATII
DR. INCEU MIMI
13:00 - 15:00 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. TONA CRISTINA
13:00 - 15:00 CONSULTATII
DR. TATARU DANIELA
09:00 - 12:30 CONSULTATII ORL
DR. CRISTESCU MONICA
15:30 - 17:50 CONSULTATII, ECOGRAFII
DR. DUAGI DENISER
15:30 - 17:50 CONSULTATII
VINERI
MEDIC NEONATOLOG EUROMATERNA
(Vezi in tabelul de mai jos orarul medicilor neonatologi)
08:30 - 13:00 CONSULTATII
DR. MALCEA LENUTA
13:00 - 15:30 CONSULTATII
DR. BUCUR TEODORA
13:00 - 15:30 CONSULTATII
SAMBATA
MEDIC NEONATOLOG EUROMATERNA
08:00 - 11:30 CONSULTATII
ATI
LUNI - VINERI
MEDIC ANESTEZIST
13:00 - 15:00 CONSULT PREANESTEZIC
CURSURI DE GRAVIDE
LUNI
RUXANDRA GHIBU (PSIHOLOG)
17:00 - 19:00 EVOLUTIA SARCINII SI PREGATIREA PENTRU NASTERE
RUXANDRA GHIBU (PSIHOLOG)
19:00 - 21:00 NASTEREA SI LAUZIA IMEDIATA
MARTI
MEDIC NEONATOLOG EUROMATERNA
17:00 - 19:00 CURS ALAPTARE
RUXANDRA GHIBU (PSIHOLOG)
19:00 - 21:00 CURS DE PUERICULTURA
LABORATOR NEONATOLOGIE
PROGRAMARILE SE FAC LA JUMATATE DE ORA. SE POT PROGRAMA DOAR COPII CARE AU TRIMITERE PENTRU ANALIZE DE LA UNUL DIN MEDICII NEONATOLOGI EUROMATERNA.
LUNI - VINERI
07:30 - 09:00
DURATA (30 min)
LABORATOR NPA

Recoltari analize
LUNI - SAMBATA
08:30 - 13:00
DURATA (15 min)