Va invitam alaturi de noi
Abonati-va la newsletter
CONTACT DEPARTAMENTE
Director General - Presedinte CA

Dr. Rusa Ion Marius

Telefon: 0241 605 511

E-mail: ion.rusa@euromaterna.ro

Director General Adjunct - Director Medical

Dr. Raica Dan

Telefon: 0241 605 555

E-mail: dan@raica.ro

Director General Adjunct

Aciubotaritei Liliana

Telefon: 0241 605 575 / 0733 443 835

E-mail: liliana@euromaterna.ro

Director Economic

Apetroaiei Elena

Telefon: 0241 605 570 / 0733 443 836

E-mail: financiar@euromaterna.ro

Inspector Resurse Umane

Bascau Carmen

Telefon: 0241 605 581 / 0733 443 846

E-mail: resurse.umane@euromaterna.ro

Administrator cladire

Capbun Constantin

Telefon: 0733 443 841

E-mail: tehnic@euromaterna.ro

Contracte cu plata esalonata si celule stem Euromedics

Girleanu Carmen

Telefon: 0241 605 540 / 0733 443 839

E-mail: contracte@euromaterna.ro

Departament Marketing

Eni Sorina

Telefon: 0241 605 555 / 0733 443 843

E-mail: marketing@euromaterna.ro

Departament IT

Ionita Ionut

Telefon: 0241 605 555

E-mail: it@euromaterna.ro

Aprovizionare, Depozit materiale

Serban Caterina

Telefon: 0241 605 517

E-mail: materiale@euromaterna.ro

Farmacie

Albu Corina

Telefon: 0241 605 509

E-mail: farmacie@euromaterna.ro

Secretariat

Pariza Alina

Telefon: 0241 605 555 / 0733 443 833

E-mail: office@euromaterna.ro

Programari Receptie

Telefon: 0241 605 555

E-mail: receptie@euromaterna.ro

Fertilizare in vitro

Telefon: 0241 605 555 / 0241 605 574

E-mail: fiv@euromaterna.ro